Kungla jõuab tagasi koju – Rokiajastu viimast korda Valgas

MTÜ Kungla jõuab koju tagasi ning toob teieni muusikali “Rokiajastu” Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses 4. mai 2019!

Sel hooajal toob MTÜ Kungla noortetrupp teieni muusikali „Rokiajastu,“ milles rullub lahti Los Angelese kuulsaima rokiklubi Bourboni Roomi iga päeva raskused ja võitlused ellujäämise nimel.

Klubisse on oodata maailmakuulsat bändi Arsenal eesotsas superstaar Stacee Jaxxiga, kellel on plaan alustada oma soolokarjääri. Uue karjäärihüppe tegemine ei tule Staceel aga just kõige paremini välja, sest Staceed kimbutavad alkohol ning inspiratsioonipuudus.

Oma õnne ja kuulsust lauljana on tulnud suurde linna otsima maatüdruk Sherrie, kes satub oma esimestel minutitel Los Angeleses pahuksisse. Õnneks kohtab ta noort säravat Drewd, kes kutsub teda tööle Bourboni Roomi. Ka Drew unistab suurte lavade vallutamisest. Kas Drewl õnnestub ära rääkida klubi omanik Dennis Dupree, et Sherrie saaks klubisse tööle?

Samal ajal plaanib linnapea Patricia Whitmore tülgastava Bourbon Roomi kinni panna, maksku mis maksab. Kas tal see õnnestub?

Kahes vaatuses toovad MTÜ Kungla noored teieni muusikali, mis sisaldab rokiklassikasse kuuluvaid laule, hoogsaid tantse ning emotsioone täis näitemängu. Muidu ei puudu ka huumor ja hulgaliselt üllatusi!

Tule Sinagi osa saama Bourbouni Roomi ja selle tegelaste seiklusest, sest enam minna paremaks saa!

Muusikal põhineb filmil „Rock Of Ages.“ Muusikali lavale toomist toetavad Valga Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Valga Põhikool ja Valga Rockiklubi.

Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.

Pääse 5 eurot.

Muusikalis „Rokiajastu“ teevad kaasa: Andre Pundonen, Anna-Kaisa Nõmme, Carol Põldsaar, Emma Laureen Paul, Greete Riik, Heliisa Mets, Kaidar Kängsepp, Karl Kirt, Kristina Korobova, Kristo Põldsaar, Lauri Tiirats, Margo Metsoja, Marietta Juurikas, Reelika Savi, Romet Lepik, Siiri Põldsaar, Steven Elvet, Timmu Viilup.

Lavastajad: Siiri Põldsaar, Margo Metsoja, Karl Kirt

Uuri lähemalt: https://rokiajastu.kunglamuusikalid.ee/